Regulatory Affairs Officer

Obor: Výroba a vývoj, Zdravotnictví a farmaceutika,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Pro mezinárodní farmaceutickou společnost hledáme Regulatory Affairs Officer

POPIS POZICE

Vaší náplní práce bude:

  • Podpora registrace produktů ve společnosti v rámci EU
  • Monitoring řízení již registrovaných produktů
  • Příprava a aktualizace technické dokumentace ke zdravotnickým prostředkům
  • Koordinace a zodpovědnost za regulační procesy v rámci svěřeného portfolia
  • Zajištění, aby byly splněny povinnosti po uvedení na trh a ohlašovací povinnosti týkající se zdravotnických prostředků
  • Zajistit, aby byli splněny zákonné povinnosti týkající se dozoru nad zdravotním prostředkem
  • Spolupráce s projektovými a funkčními týmy
  • Včasné generování a předkládání regulačních žádostí
  • Reporting

PROFIL KANDIDÁTA

Požadujeme:

  • Min. 1 rok praxe v Regulatory Affairs
  • Čeština + plynná znalost AJ
  • Analytické myšlení, smysl pro detail

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Cafeteria
  • Bonusy
  • Nástup – květen 2020

KONTAKT

Martina Knoblochová
martina.knoblochova@experis.cz
+420 730 182 948