Tiskař na ofsetových strojích

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Královéhradecký,
Město: Hostinné

Hledáte práci Tiskaře a k tomu navíc zázemí u korporátní, prosperující společnosti? Máte zkušenosti nebo povědomí s obsluhou tiskového nebo polygrafického stroje?
Do našeho týmu hledáme šikovného a samostatného člověka!

POPIS POZICE

  • nastavit/seřizovat a obsluhovat ofsetové tiskové stroje
  • kontrolovat kvalitu vstupních materiálů a vyřazovat nevhodné výrobky
  • zodpovědnost za kvalitu a efektivitu výroby

PROFIL KANDIDÁTA

  • vyučení v oboru tiskař nebo alespoň strojní zaměření
  • praxe na ofsetových strojích vítána, ale rádi zaučíme juniory
  • manuální zručnost
  • spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, flexibilita
  • práce ve třísměnném provozu, nepřetržitém provozu

NABÍZÍME

  • stabilní zázemí společnosti
  • jako bonus dostanete měsíčně až 20% své mzdy navíc
  • Cafeteria – obdržíte příspěvek na dovolenou, cestování, kino, divadlo, koncerty, sport, fitness, relax, masáže, vzdělávací kurz apod.
  • užijete si 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravné
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pokud na sobě rádi pracujete, podpoříme Vás v dalším vzdělávání
  • můžete využít speciální bankovní program
  • zvýhodněný mobilní tarif pro celou rodinu
  • odměníme Vás, když doporučíte zaměstnance

Místo pracoviště: okres Trutnov
Nástup: možný hned

Zaujala Vás pozice? Prosím o zaslání Vašeho životopisu na email: marketa.simeckova@experis.cz

KONTAKT

Markéta Šimečková
marketa.simeckova@experis.cz
+420 724 390 450