STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG

Obor: Doprava a logistika, Elektro a automatizace, Výroba a vývoj, Doprava a logistika, Elektro a automatizace, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Pro našeho klienta, tradiční českou společnost působící ve strojírenství už skoro 200 let, aktuálně hledáme novou posilu na pozici technologa. Společnost se zaměřuje na konstrukci a výrobu kolejových tratí, zejména výhybek, kolejových křížení, výměn a dalších traťových zařízení.

Přidejte se do týmu zkušených technologů a získejte zajímavou zkušenost ve stabilní domácí firmě.

POPIS POZICE

  • tvorba technologických postupů dle výkresové dokumentace
  • spolupráce s navazujícími výrobními útvary
  • zabezpečení operativních řešení technologických požadavků výroby a konstrukce
  • navrhování optimalizace procesů a trvalé zlepšování technologie výroby

PROFIL KANDIDÁTA

  • praxe v oblasti strojírenství
  • znalost problematiky svařování
  • znalost AutoCad nebo SolidWorks

NABÍZÍME

  • motivační mzdu
  • stabilní práci ve tradiční české firmě
  • roční odměny při splnění plánu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na sport a kulturu (Edenred)
  • příspěvek na dopravu
  • stravenky v hodnotě 100 Kč

Zaujala Vás tato nabídka, nebo se jen chcete dozvědět více? Zašlete mi prosím svůj životopis na email milan.jirousek@experis.cz, případně mne kontaktujte na telefonu 734 173 422.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.experis.cz.

Těším se na spolupráci!

KONTAKT

Milan Jiroušek
milan.jirousek@experis.cz
+420 734 173 422