Facility manager/ka – výroba

Obor: Bezpečnost a ekologie, Výroba a vývoj, Bezpečnost a ekologie, Stavebnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Úspěšná mezinárodní společnost, která se věnuje dodávkám komponentů pro železniční dopravu, hledá novou kolegyni či nového kolegu na pozici facility manager/ka! Hlavní náplní práce bude správa výrobního areálu a souvisejícího strojního vybavení.

POPIS POZICE

Dále budete mít na starost:

– Vedení týmu údržby, úklidu a recepce

– Tvorbu a realizaci investičních plánů

– Oblast BOZP, PO a environmentální problematiku (ve spolupráci s externí společností)

– Zajištění aktivní komunikace s dodavateli, účast na výběrových řízeních

– Pravidelný finanční a technický reporting

PROFIL KANDIDÁTA

Očekáváme od Vás:

– VŠ vzdělání (technického či ekonomického směru)