Disponent logistiky

Obor: Výroba a vývoj, Doprava a logistika,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Nový Jičín
Hledáme:Muže i ženy

Hledá se šikovný disponent logistiky s praxí! Klient hledá do svých řad pracovníka, který bude mít na starosti nakládky. Můžete se těšit na rozmanitou práci – úkoly spojené s logistickými procesy, komunikaci napříč logistikou a výrobou. Budete pracovat v super partě za adekvátní mzdu + celou řadu benefitů.

POPIS POZICE

  • Organizační zajištění veškerých standardních či speciálních nakládek
  • Řešení operativních problémů v rámci logistiky či výroby
  • Aktivní komunikace s ostatními odděleními logistiky a výroby
  • Případné zástupní činnosti na ostatních odděleních logistiky (zákaznický servis, plánování výroby)
  • Aktualizace a kontrola správnosti dat v systému

PROFIL KANDIDÁTA

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Anglický jazyk komunikativní úrovni
  • Ochota pracovat na směny
  • Znalost práce na PC (Excel), SAP výhodou
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti

NABÍZÍME

  • 25 dní dovolené
  • Docházkové bonusy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Cafeterie Benefit Plus
  • Variabilní bonusový systém
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příležitost podílet se na vývoji moderních produktů

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@manpower.cz
+420 703 865 274

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY