Plánovač výroby – strojírenství

Obor: Doprava a logistika, Výroba a vývoj, Doprava a logistika, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

POPIS POZICE

Co bude vaší náplní práce:

  • Plánování kapacit výroby a zadávání dat do systému
  • Vydávání technické dokumentace do výroby
  • Kontrola plnění termínů zakázek a jejich plánování
  • Koordinace práce jednotlivých středisek, řešení problémů spojených s výrobou
  • V případě potřeby zastupování výrobního mistra
  • Komunikovat budete nejčastěji s vedoucím plánování a mistrem svěřeného výrobního úseku

PROFIL KANDIDÁTA

Co by vám nemělo chybět:

  • Orientace ve výkresech a technické dokumentaci
  • Znalost výrobních postupů a procesů
  • Znalost MS Excel (práce se vzorci, grafy, tabulkami i kontingenční tabulkami)
  • Zkušenosti ve strojírenství a zájem o obor

NABÍZÍME

Co vám společnost na oplátku nabídne:

  • 25 dní dovolené
  • Roční odměny při splnění plánu (30.000 Kč/rok)
  • Příspěvek na penzijní připojištění (4 % ze základní mzdy)
  • Příspěvek na sport a kulturu (6.000 Kč/rok)
  • Příspěvek na dopravu (3.500 Kč/rok)
  • Stravenky 100 kč/den (55 Kč hradí zaměstnavatel)

KONTAKT

Kateřina Maivaldová
katerina.maivaldova@experis.cz
+420 703 865 347