Java Developer

Obor: IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: celá ČR,
Město: Praha

Chceš získávat zkušenosti z vývoje aplikací napříč odvětvími? Nebo již máš řadu projektů za sebou a rád nabídneš své zkušenosti a zapojíš se do nového týmu?

Jsme česká dynamicky rostoucí firma, která již od roku 2000 vyvýjí, integruje, testuje a analyzuje software v oblastech finančnictví, telekomunikací i průmyslu.

POPIS POZICE

​JAKÁ BUDE NÁPLŇ PRÁCE:

  • ​vývoj softwarových řešení na základě dodané analýzy
  • design aplikací pro různé oblasti trhu
  • příprava cílového produktu pro zákazníka
  • nemine tě ani příprava zadání rozsahu testů a tvorba technické dokumentace

PROFIL KANDIDÁTA

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • Java 8+
  • zkušenost se Spring Source, ORM/JPA/Hibernate, SOA
  • výhodou bude znalost aplikační platformy Oracle, nebo JBoss
  • kromě backendových technologií a frameworků zvládáš také XML, HTML, CSS, JavaScript
  • umíš používat návrhové vzory
  • znalost UML a Enterprise Architekt též zúročíš
  • využíváš jedno z vývojových prostředí Eclipse/Netbeans/Idea
  • zajímá tě nejenom práce v týmu, ale zvládáš i samostatnou práci
  • ČJ/SJ ovládáš na výborné úrovni, neobejdeš se bez znalosti alespoň technické angličtiny

NABÍZÍME

CO NABÍZÍME?
  • ​zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • dobré finanční podmínky a prémiové ohodnocení
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení
  • zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra nebo v Brně Žabovřeskách
  • zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

KONTAKT

Radka Čornejová
radka.cornejova@experis.cz
+420 725 980 913