Inženýr zákaznické kvality

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Nový Jičín

Hledáme INŽENÝRA ZÁKAZNICKÉ KVALITY do společnosti v Novém Jičíně. Čeká vás rozmanitá práce, kde využijete angličtinu a své komunikační dovednosti. Odměnou Vám bude příjemný kolektiv, adekvátní mzda s celou řadou benefitů.

POPIS POZICE

  • řešení zákaznických reklamací a rozbory reklamovaných výrobků
  • vzorkování a předkládání dokumentace ke schválení PSW/EMPB
  • sledování kvalitativních ukazatelů výroby
  • vypracování nápravných opatření s cílem zlepšování procesu
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • hodnocení a schválení vývojových etap programu související v konečných fázích vývoje pro rozběh výroby
  • podpora náběhu změn ve výrobě

PROFIL KANDIDÁTA

  • vzdělání technického směnu
  • zkušenosti v oblasti kvality – nejlépe v automobilovém průmyslu
  • dobrá znalost práce na PC MS Office – Excel, Word, Outlook atd.
  • účinná komunikace na všech úrovních a práce v týmu
  • znalost AJ slovem i písmem (další jazyk výhodou)
  • organizační, plánovací a prezentační dovednosti
  • znalost nástrojů kvality – APQP, PPAP, FMEA, normy, metodiky a systémy pro automobilový průmysl, znalost VDA standardů výhodou, znalost čtení výkresů
  • řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat
  • zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou

NABÍZÍME

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • Příspěvek na dopravné
  • Až 5 týdnů dovolené
  • Příplatky na stravování
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Možnost odborného a kariérního růstu
  • Pracoviště vybavená špičkovou technikou

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@experis.cz
+420 703 865 274