SENIOR ÚČETNÍ

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Středočeský,
Město: Byšice

POPIS POZICE

Co u nás budete mít na starosti jako Senior účetní:

• Jedním z hlavních úkolů je vedení svěřených účtů dle českých účetních standardů.

• Budete se podílet na přípravě a zpracování měsíčních a ročních závěrek.

• Budete provádět uzávěrkové operace v SAPu.

• Budete se starat o zpracování přiznání k dani z příjmu právnických osob.

• Náplní práce je i příprava části podkladů pro audit, komunikace a součinnost s auditory.

• Čeká Vás také účtování dodavatelských faktur za jednotlivé provozovny.

• V neposlední řadě budete mít na starosti účtování tvorby a rozpouštění dohadných položek.

PROFIL KANDIDÁTA

Jaké znalosti a dovednosti je potřeba mít na danou pozici:

• Vzdělání ekonomického zaměření a zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky.

• Neobejdete se bez výborné znalosti zákona o účetnictví a českých účetních standardů a bez orientace v daňové problematice.

• Nutná je znalost SAP- zejména modul FI.

• Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni je tedy potřeba, převážně emaily ale občas i prohodíte pár slov

NABÍZÍME

Co vám můžeme nabídnout?

• Jsme značka s tradicí, kterou každý zná a která znamená zázemí a stabilitu.

• Chceme mít tým vzdělaných profesionálů, takže nabízíme pravidelné školení i možnost profesního růstu.

• Máme systém benefitů včetně týdne dovolené navíc.

• 37.5 hodinová pracovní doba

• Kromě radosti z dobře odvedené práce na Vás také bude čekat motivační bonusový systém.

• Nabídneme i slevy na firemní produkty

• Samozřejmostí je flexibilní pracovní doba (pevné jádro od 9:00 do 14:00)

KONTAKT

Iva Klimešová
Iva.Klimesova@experis.cz
+420 730 162 002