Konstruktér – jemná mechanika

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Společnost, která se již více než 10 let specializuje na kompletní automatizované celky a robotické buňky zejména pro automotive a aerospace, v současné době hledá konstruktéra se zaměřením na jemnou mechaniku pro letecký průmysl. Zašlete mi svůj životopis a získejte možnost doplnit tým skvělých odborníků!

POPIS POZICE

– Práce v SW Creo

– Konstrukce jemné mechaniky (aerospace projekt)

– Dle dohody výpomoc kolegům s návrhy konstrukce průmyslové automatizace

PROFIL KANDIDÁTA

– VŠ strojního zaměření

– Konstruování ve 3D, znalost SW Creo

– Zkušenost s konstruováním přesné mechaniky, optiky

– Zkušenost s prací pro letecký průmysl výhodou

NABÍZÍME

– Zajímavý projekt, práci se špičkovými technologiemi

– Atraktivní finanční ohodnocení

– Flexibilní pracovní dobu, v pátek zkrácenou do 15:00

– Možnost vzdělávání a jazykových kurzů

– Individuální nastavení rozvoje a cílů, možnost kariérního růstu

– Týden dovolené navíc, 2 Sickdays

– Firemní akce (teambuilding, Vánoční večírek, neformální setkání)

– Občerstvení na pracovišti (káva, ovoce)

– Multisport kartu

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz
+420 731 412 536