Senior PLC Programátor – Brno (Veverská Bitýška)

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno (Veverská Bitýška)

Staňte se součástí týmu a pojďte s námi o krok dál pro zdraví! Pro nás je hnací silou touha zlepšovat péči o zdraví, která je opřena o více než 200 let zkušeností a funguje v bezmála 100 zemích světa.
Přidejte se k nám a využijte tak příležitosti vykonávat práci, co má smysl.

POPIS POZICE

Vaší náplní práce bude:
– Zapojení se do týmu systémových inženýrů.
– Údržba strojních zařízení, zajištění plynulého chodu výroby.
– Řešení programových změn na strojích dle požadavků výroby na zvyšovaní efektivity, kvality a
produktivity výroby.
– Práce na vývoji nových strojních zařízení, koordinace prací dodavatelů, přebíraní nových zařízení do
provozu.

Znalosti programování PLC a HMI Siemens Simatic ve Step 7 a TIA portal.
Znalost programovaní měničů Siemens V20, G120, S110,120 a měničů LENZE L8400, L9400 a i550
výhodou.
Orientace ve strojní elektro-dokumentaci, znalost programu E-plán výhodou.
Znalost vizualizačního softwaru Wonderware InTouch výhodou.
Odborná komunikace v AJ, /NJ-vítána/
ŘP skupiny B – Výhodou
Schopnost práce v týmu, komunikace, samostatnost v rozhodování, zájem o rozvoj a vzdělávání.

NABÍZÍME

Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní
doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování,
Kafetérie, Firemní akce

KONTAKT

Jakub Dubovan
jakub.dubovan@experis.cz
+420 739 342 792