Senior React Developer – česko-americký technologický startup!

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Jsme česko-americký technologický startup zabývající se poskytování logistických služeb v oblasti tzv. order fulfillmentu. Působíme především v USA, konkrétně na Floridě, kde máme hlavní sklad a sídlo společnosti, ale naše IT sídlí v Praze. Další sklady a kanceláře máme například v Los Angeles a New Yorku.

Jsme tým 20 zkušených odborníku, kteří působí ve Scrumu s 2 týdenními sprinty (na Frontendu aktuálně působíme tři) a hledáme k sobě seniorního kolegu. Máme rádi humor, rádi se zajdeme pobavit, případně vymyslíme větší teambuilding. Hledáme nadšence, který chce být součástí rychle rostoucího projektu.

POPIS POZICE

Tvým úkolem bude pracovat na systému, který odbavuje sta tisíce objednávek měsíčně. Konkrétně:

  • Podílení se na vývoji Frontendové části interního systému
  • Vývoj jednoúčelových ReactJS aplikací využívaných ve skladech

  • React – Víš jak dělit UI na komponenty a jak obecně přistupovat k single-page aplikaci? Umíš používat Redux spolu s Immutable.js a víš o výhodách, které to přináší?
  • JavaScript (ES6+, Babel) – Máš výbornou znalost? Setkal jsi se s jeho staticky typovanou podobou?
  • Setkal jsi se s testováním aplikací minimálně na úrovni unit testů – budeš pracovat s knihovnami Jest a Cypress.
  • Práce s API (REST) pro tebe není problémem a vidíš budoucnost v dotazovaní na GraphQL (to budujeme na platformě Apollo).
  • Ovládáš Git – používáme rebase workflow a děláme vzájemné code reviews.
  • Máš zkušenost se stylováním v Material-UI, nebo případně si používal jiný framework?
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni – jednou měsíčně máme call se CEO formou diskuze + diskutujeme s pracovníky v USA o konkrétních problémech

NABÍZÍME

  • Budeš součástí jednoho z nejrychleji rostoucích startupů v USA
  • Seniorním pracovníkům nabízíme služební cestu na Floridu (uvidíš, jak vše funguje v praxi)
  • Full-time, tato příležitost je pouze na IČO
  • Práce v lokalitě Praha – Karlín
  • Opravdu přátelský kolektiv, jsme spíše parta kamarádů, než kolegové
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Týmové snídaně

Zaujala tě tato příležitost? Neváhej a zašli mi svůj životopis, případně mi klidně rovnou zavolej!

Těším se na spolupráci.

KONTAKT

Lukáš Michálek
lukas.michalek@experis.cz
+420 731 442 031

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY