React Developer – digitální tým&flexibilita

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Naše firma má krásné poslání „Sloužíme lidem a firmám a přispíváme k lepšímu životu.“ Máme příjemnou kulturu, kterou náš tým popsal pěti slovy – Dobré vztahy, Spolehlivost, Služba, Rozvoj, Nadšení.

Budujeme oddělení digitální strategie a inovací, kde mezi naše experty hledáme zkušené a nadšené Front-end vývojáře se znalostí ReactJS a jeho rozsáhlého ekosystému pro zajímavé a inovativní fin-tech projekty. Nabízíme velké výzvy, štědré ohodnocení a práci v dynamickém teamu se špičkovými kolegy a technologiemi.

POPIS POZICE

O čem to všechno je?

  • * Podílení se na vývoji interní framework pro psaní interních i veřejných aplikací
  • * To znamená vývoj interních knihoven používanými napříč aplikacemi
  • * Spolupráce s UXáky při vývoji user friendly uživatelských rozhraní
  • * Neobejdeme se bez logiky a dat poskytovaných prostřednictvím REST API, a proto spolupráce s kolegy za back-end
  • * Píšeme unit testy a děláme codereview
  • * Snažíme se vyvíjet agilně

PROFIL KANDIDÁTA

Co by si měl umět:

  • * Hledáme nadšence do technologií, takže se nebát nových trendů a mít odvahu je použít
  • * Jsme tým, proto hledáme člověka otevřeného názorům ostatních, který se nebude bát přijít se svojí myšlenkou
  • * Bez zkušeností s vývojem v ReactJS + Flow + Redux se u nás neobejdeš, bude to tvůj denní chleba
  • * Znalost Vanilla JS (ES 6+), Node.js a komunikace s back-end přes Rest API
  • * Znalost HTML5 a CSS3, orientace v layoutech a responzivnosti aplikací
  • * Verzování pomocí GIT

NABÍZÍME

Na co se u nás můžeš těšit:

  • * Zajímavé projekty, které mění český pojistný trh
  • * Hlavní pracovní poměr nebo spolupráce na IČO (dle vaší preference)
  • * Atraktivní výdělek a další výhody
  • * Příjemné prostředí, které letos dostalo ocenění v anketě kanceláře roku
  • * Skvělou lokalitu v centru Prahy s dobrou dostupností a zázemí budovy Florentina
  • * Profesní rozvoj – školení, konference, konzultace
  • * Pestrý tým fajn lidí zaměřených na digitální transformaci
  • * Firemní notebook Dell, nebo vlastní Mac (jsme Apple friendly)

KONTAKT

Michaela Kotýnková
michaela.kotynkova@experis.cz
+420 725 597 101