OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE (LASEROVÉ OBRÁBĚNÍ)

Obor: Elektro a automatizace, Nákup a sourcing, Výroba a vývoj, Marketingová komunikace a PR, Obchod, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Praha

POPIS POZICE

Pro našeho významného klienta, úspěšnou výrobní a obchodní společnost působící v oblasti průmyslových laserových zařízení, hledáme motivované kandidáty/tky na pozici:

* komunikace se stávajícími klienty
* vyhledávání nových obchodních příležitostí
* pravidelný reporting obchodnímu řediteli
* spoluvytváření obchodní a marketingové strategie

PROFIL KANDIDÁTA

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru
* znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
* min. 5 let zkušeností s prodejem sofistikovanějších zařízení – např. obráběcí stroje, plastové lisy, roboty
* řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME

* atraktivní platové ohodnocení
* nástup možný ihned nebo dohodou
* flexibilní pracovní dobu
* pestrou škálu firemních benefitů
* pracovní smlouvu na dobu neurčitou
* lokalita – Praha, STČ kraj

V případě zájmu zašlete nám Vaše CV s uvedením názvu pozice na email iva.wojnarova@experis.cz.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.

Těšíme se na Vaši reakci!!!

KONTAKT

Iva Wojnarová
Iva.Wojnarova@experis.cz
+420 731 637 828