Inženýr kvality s AJ

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,

Máte zkušenosti jako inženýr kvality ve výrobní společnosti? Umíte anglicky a znáte nástroje kvality? Umíte přemýšlet konstruktivně?

Tak to hledáme přímo Vás.

POPIS POZICE

  • Odpovědnost za kvalitu výroby
  • Neustálé zlepšování procesů kvality
  • Pravidelné zpracování a zasílání reportů
  • Příprava zákaznických auditů
  • Řešení neshod v sériové výrobě
  • Komunikaci se zákazníkem
  • Účast při zpracování FMEA, kontrolních plánů, pracovních instrukcí
  • Komunikace se všemi příslušnými odděleními

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ/ VŠ vzdělání ideálně technického směru
  • AJ – komunikativní
  • Zkušenosti jako inženýr kvality ve výrobní společnosti
  • Zkušenosti se zlepšováním procesů kvality
  • Znalost Kaizen, 5S, Six sigma
  • Znalost ISO
  • Přesnost, spolehlivost, časová flexibilita
  • Schopnost otevřeně a přímo komunikovat s ostatními
  • Pokročilá znalost práce na PC (především MS Office)

NABÍZÍME

  • Možnost realizovat sebe sama v mezinárodní společnosti
  • Pozitivní firemní kultura založená na úctě k zaměstnancům a jejich práci
  • Jazykové kurzy a další školení
  • Firemní akce
  • Roční bonus (na základě finančních výsledků)
  • Příspěvek na obědy
  • Příspěvek na penzijní připojištění

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@manpower.cz
+420 730 580 999