Development engineer

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Čeká Vás testování produktu a přizpůsobování jej evropským předpisům

Budete tvořit výkresové dokumentace

Komunikace napříč odděleními na denní bázi

Budete vývíjet jednotlivé části konečného produktu

Budete realizovat nové projekty

PROFIL KANDIDÁTA

Praxe ve vývoji, konstrukci, materiálovém inženýrství

VŠ technického směru

Zkušenost s grafickými programy Solid Edge/CAD

Znalost výkresové dokumentace

Pokročilá AJ

NABÍZÍME

Týden dovolené navíc

Pravidelné navyšování mzdy

Kafeterie

Finanční bonusy

Jazykové kurzy

Flexibilní pracovní doba

Dotované stravování s bohatým výběrem

KONTAKT

Iva Lukašáková
iva.lukasakova@manpower.cz
+420 773 769 178

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY