Java Web Developer

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský, Olomoucký,
Město: Brno/Prostějov

Baví Tě vyvíjet webové aplikace a máš již řadu zkušenosti s vývojem v jazyce Java? Máš chuť se vzdělávat a chceš tak dosáhnout na své pracovní cíle?
Jsme softwarová společnost, která působí již přes 20 let a vyvíjí softwarové produkty pro zahraniční zákazníky. Rosteme, a tak nyní hledáme nového člena do našeho týmu.

POPIS POZICE

✅ Hromada práce s vývojem Java webové aplikace

✅ Využití celé řady technologii jako Java, GWT, CSS, JS frameworky, Git, Docker

✅ Práce v menší, ale stabilní společnosti, kde panuje neformální prostředí a přátelská atmosféra

☑️ Umíš programovat v Java, případně skvěle ovládáš C++ / .NET

☑️ Máš přehled o webových technologiích: javascript, CSS, SASS, angular, react, vue

☑️ Dokážeš analyzovat požadavky a najít optimální řešení

☑️ Zvládneš komunikovat s okolím v angličtině

NABÍZÍME

✅ 13. plat

✅ 25 dní dovolené, dle délky pracovního poměru až 30 dní

✅ Příspěvek na stravování ve formě stravenek

✅ Občerstvení na pracovišti

✅ Jazykové kurzy AJ a NJ v rámci pracovní doby

✅ Další vzdělávání, školení v tuzemsku i v zahraničí

✅ Sick days

✅ Relokační balíček

✅ Firemní akce – kulturně-společenské i sportovní

✅ Firemní půjčky

✅ Možnosti podílet se na výběru pracovního vybavení

✅ Široké spektrum volitelných benefitů formou tzv. „cafeteria systému“

KONTAKT

Filip Talach
filip.talach@experis.cz
+420 727 942 192