Vedoucí odd. logistiky

Obor: Výroba a vývoj, Doprava a logistika,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Frýdek-Místek

Máte zkušenosti s vedením lidí? Orientujete se v logistice a zároveň máte komunikativní angličtinu a jste odolní vůči stresu? Máme pro Vás nabídku! Čtěte dál..

POPIS POZICE

– řízení oddělení logistiky, složeného z řízení skladů, oddělení expedice a manipulace -vyjednávání obchodních podmínek s dodavateli a tvorba rámcových smluv
– řešení skladů, zavádění vybraných principů lean logistics
– řízení expedice
– tvorba standardů logistických činností, optimalizace nákladů logistických činností
– nastavení KPI oddělení logistiky, spolupráce při nastavení pravidel mezi výrobou nákupem a logistikou

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/VŠ vzdělání technického nebo obchodního směru
– minimálně 5 leté zkušenosti na pozici vedoucího
– zkušenosti s budováním logistiky
– výborné vyjednávací, prezentační a komunikační schopnosti
– znalost anglického jazyka
– odolnost vůči stresu

NABÍZÍME

– zajímavou a různorodou práci
– možnost seberealizace, profesního a osobnostního růstu
– práci ve švýcarské firmě s dlouholetou tradicí
– mzdu s ohledem na dosaženou praxi
– stravenky, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, Multisportkarta aj.
– notebook, případně mobilní telefon
– jazykové kurzy
– perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
– prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst
– nástup možný ihned

KONTAKT

Kristína Onderková
kristina.onderkova@experis.cz
+420 734 524 726