Asistent výrobního ředitele – i pro absolventy

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Český Těšín

Máš technické myšlení, jsi samostatný a používáš selský rozum? Chceš se učit od těch nejlepších, získávat a rozvíjet zkušenosti v oblasti výroby a u nás vyrůst? Pak je pro tebe pozice asistenta výrobního ředitele skvělou příležitostí!

POPIS POZICE

  • Aktivní spolupráce s výrobním ředitelem
  • Příprava prezentací, reportů a dalších podkladů na porady výroby
  • Účast při nastavování a uplatňování výrobních procesů
  • Podpora středního managementu výroby
  • Vytváření akčních plánů z odborných porad
  • Vyhodnocení a analýzy ukazatelů v oblasti výroby
  • Komunikace a spolupráce napříč odděleními

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na pozici asistenta či ve výrobě – velkou výhodou
  • Excel, PowerPoint – pokročilá znalost
  • Spolehlivost, samostatnost

NABÍZÍME

  • zajímavou práci v ryze české firmě
  • zkušenosti v polygrafii
  • peníze, které si zasloužíš
  • navíc roční odměny a podíl na hospodářském výsledku
  • atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů
  • vzdělávání v interním školícím centru
  • zábavu na firemních akcích

KONTAKT

Kristína Onderková
kristina.onderkova@experis.cz
+420 734 524 726