Manažer logistiky a IT

Obor: Výroba a vývoj, Doprava a logistika,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Bruntál
Hledáme:Muže i ženy

Hledá se MANAŽER, který dokáže vést LOGISTIKU a IT. Kromě vedení týmu logistiků se postaráte o to, aby se IT projekty dokončily včas a úspěšně. Pokud hovoříte anglicky, znáte IT systémy a máte praxi na vedoucí pozici v logistice, jste ten pravý kandidát! Čeká Vás práce v chemickém průmyslu, atraktivní mzda a celá řada BENEFITŮ.

POPIS POZICE

  • řízení oddělení logistiky – expedice, sklady, vlečky
  • řízení a koordinace skladových operací
  • řízení oddělení IT vč. IT projektů

PROFIL KANDIDÁTA

  • praxe v logistice a skladování
  • zkušenost na vedoucí pozici min. 2 roky (vedení týmu min 6 lidí)
  • zkušenost s projektovým řízením výhodou
  • znalost IT systémů
  • AJ na pokročilé úrovni
  • komunikační a organizační dovednosti

NABÍZÍME

  • pravidelný růst mzdy
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • plný pracovní úvazek
  • týdenní pracovní doba 37,5 hod, (zkušební doba 6 měsíců)
  • práce v moderním prostředím
  • firemní benefity: roční prémie, čtvrtletní prémie
  • čerpání příspěvku na stravné a volnočasové aktivity formou elektronické platební karty
  • příspěvky na dopravné do zaměstnání
  • přespěvek na penzijní připojištění
  • týden dovolené navíc
  • lokalita: Bruntál

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@manpower.cz
+420 703 865 274

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY