IT Security Operation Team Lead – Brno, nástup ihned

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Hledám tým lídra pro skupinu nadšených bezpečnostních specialistů, kteří jsou zodpovědní za správu bezpečnostních incidentů a událostí, správu přístupů (obecná a privilegovaná správa uživatelů; fyzický přístup a kamery) nebo správu bezpečnostních nástrojů a úkonů (IDM, PAN, SIEM, Antivirus atd.). Přihlaš se nebo mi napiš pro více informací.

O společnosti:

Jsme společnost působící v bankovním sektoru a našim největším partnerem je Home Credit a Air Banka. Zajišťujeme hladký průběh všech bezpečnostních a platebních procesů – ověřování identity, splátkový management, management kreditních karet, sledování plateb a další.

POPIS POZICE

Tvým hlavním úkolem bude vést 10 členný tým, který povedeš k efektivním výsledkům se správně stanovenými prioritami. Hledám někoho, kdo bude schopen pracovat na autonomní úrovni a nebude čekat až jej někdo dovede k vyřešení problému.

Budeš mít na starost:

  • Vytvoření a řízení týmu
  • Komunikaci s managementem
  • Dohled nad správou a provozem bezpečnostních nástrojů a technologií

PROFIL KANDIDÁTA

Co musíš umět:

☑️Zkušenost s vedením týmu

☑️Znalost IT systému a systémové architektury

☑️Znalost bezpečnostních systémů

☑️Znalost ISMS, ISO 2700

☑️Komunikativní angličtina (minimální úroveň B2)

NABÍZÍME

✔️5 týdnů dovolené

 ✔️2 Sick days

 ✔️Notebook a mobilní telefon

 ✔️Technické tréninky a školení

 ✔️Relax & Aktivity místnost

 ✔️A škálu dnes již tradičních benefitů (výuka cizích jazyků na pracovišti, stravenky, penzijní připojištění, vzdělávací kurzy, atd.)

KONTAKT

Jana Hronovská
jana.hronovska@experis.cz
+420 727 921 374