Product Manager – farmacie

Obor: Výroba a vývoj, Marketingová komunikace a PR, Zdravotnictví a farmaceutika,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Jste zkušený Product Manager z farmacie a máte chuť se podílet na launchi nového originálního léku, kerý je přelomový v oblasti neurologie? V tom případě čtěte dále!

POPIS POZICE

Co bude vaším úkolem?

  • Příprava podkladů, tvorba cenové strategie a taktiky pro launch nového produktu z oblasti neurologie
  • Kompletní zajištění marketingových aktivit týkající se originálního léku
  • KOL management
  • Organizace a vedení produktových školení
  • Vytváření, implementace a kontrola plnění marketingového plánu
  • Příprava edukačních materiálů pro pacienty
  • Spolupráce s externími agenturami

PROFIL KANDIDÁTA

  • ŠŠ/ VŠ vzdělání
  • Min. 5 let praxe v originální farmaceutické společnosti jako Product Manager
  • Podmínkou je zkušenost s launchem nového originálního produktu na trh
  • Velmi dobré analytické schopnosti, organizační a komunikační dovednosti
  • Výborná AJ (komunikace se zahraničím)
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat v rámci celé ČR a SR

NABÍZÍME

Naše nabídka pro Vás:

  • Možnost seberealizace v mezinárodní společnosti
  • Atraktivní mzdu + bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • Cafeteria 10 tis. Kč ročně
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní, životní pojištění
  • Notebook, mobil
  • Služební auto i soukromě

KONTAKT

Martina Knoblochová
martina.knoblochova@experis.cz
+420 730 182 948