Microsoft Systems Engineer

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha 8

Hledáme Windows_O365 Systems Engineera do společnosti patřící mezi největší dodavatele informačních technologií v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializují se na technologie Cisco, NetApp a Meraki, se kterými mají více než 20 let zkušeností.

POPIS POZICE

  • Implementace a správa prostředí Office 365 a Azure AD
  • Správa a údržba tenantu a služeb Office 365
  • Integrace moderních technologií v rámci cloudového prostředí (Microsoft Office 365, Microsoft Intune, Microsoft EMS)
  • Správa a údržba klientských aplikací
  • Pochopení potřeb zákazníků a zajištění spolupráce s obchodním oddělením, součinnost s vedoucím týmu.
  • Spolupráce s obchodním oddělením na přípravě nabídek a při jednáních s klienty.
  • Určení rozsahu nabízeného plnění zákazníkům (scope of work)
  • Identifikace případných obchodních příležitostí a předání obchodnímu oddělení
  • Vedení spolupracovníků ke zlepšování kvality služeb zákazníkovi, loajalitě k firmě.

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, zaměření na IT
  • Znalost prostředí Microsoft Office 365 a jeho komponent
  • Znalost Microsoft Exchange
  • Pokročilá znalost prostředí Microsoft Windows Server
  • Základní znalost networkingu
  • Profesionální schopnosti ve všech fázích poskytování služeb bezpečnostního oddělení – podpora stávajícího obchodního stavu, analýza a definice poptávky a spolupráce s obchodním týmem na jejím vyřešení, identifikace dalších obchodních příležitostí
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Znalost ČJ na úrovni rodilý mluvčí, znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Prezentační schopnosti

NABÍZÍME

  • Zázemí významné společnosti
  • Zajímavou a aktivní práci na projektech
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost realizace vlastních podnětů
  • Odpovídající platové podmínky a motivující bonusový systém
  • Systém zaměstnaneckých benefitů
    • Stravenky
    • Kupon MHD
    • Angličtina na pracovišti
    • Multisport karta
    • Sick days
    • Home office
    • Příspěvek na zubní hygienu
    • Mobilní tarif i pro rodinného příslušníka
    • Elektro za VIP ceny

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mi zaslat životopis na emailovou adresu nikola.haluzova@experis.cz nebo volejte na číslo 703 865 297.

Těšíme se na Vás! 🙂

KONTAKT

Nikola Haluzová
nikola.haluzova@manpower.cz
+420 703 865 297