AREA SALES MANAGER pro ČR – lékárny

Obor: Nákup a sourcing, Obchod, Zdravotnictví a farmaceutika,
Lokalita: Hlavní město Praha, celá ČR,
Město: Nezařazeno
Hledáme:Muže i ženy
Skvělá příležitost vést tým reprezentantů napříč celou ČR. Hledáme energického kandidáta/ kandidátku s přirozenou autoritou a zkušeností s vedením lidí ve farmacii. Aktuálně na pozici Area Sales Manager pro lékárny.

POPIS POZICE

  • Identifikace obchodních příležitostí
  • Vedení, koučování, motivace a rozvoj obchodního týmu
  • Vedení a organizace výběrových řízení ve spolupráci s HR
  • Zodpovědnost za plnění prodejních cílů
  • Komunikace s vedením společnosti i reprezentanty
  • Reportingy
  • Plánování a organizace týmových meetingu
  • Spoluúčast na marketingových strategiích a prodejních plánech

PROFIL KANDIDÁTA

  • ŠŠ/ VŠ vzdělání
  • Min. 5 let zkušeností s vedením lidí
  • Zkušenosti z farmacie/ FMCG
  • Přirozená autorita, schopnost motivovat svůj tým
  • Výborné prodejní znalosti a dovednosti
  • Znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat v rámci celé ČR
  • Výborné organizační a vyjednávací schopnosti
  • Komunikativní, asertivní a empatické jednání
  • Bydliště – střední Čechy

NABÍZÍME

  • Možnost seberealizace v mezinárodní společnosti
  • Zajímavé finance + motivační bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • Cafeteria 10 tis, Kč ročně
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní, životní pojištění
  • Notebook, mobil
  • Služební auto i soukromě

KONTAKT

Martina Knoblochová
martina.knoblochova@experis.cz
+420 730 182 948

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY