Solution Architect IdM

Obor: IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: celá ČR,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Jsi zkušený Javista, ale zároveň máš duši obchodníka? Hledáme vhodného kolegu, kterého nevyděsí schůzka s klientem a sebevědomě na ní odprezentuje své kvality a posbírá požadavky zákazníka.

Jsme specialité je oblast řízení životního cyklu identit v IT systémech. Díky nám mají v uživatelských účtech pořádek společnosti jako ČEZ, Raiffeisenbank, Vodafone, Česká pošta, Avast, Česká televize a další. Vybudovali jsme si nejširší realizační tým na poli Identity Managementu a ovládáme hned několik různých nástrojů – komerční i open source. Kombinujeme programování v Javě se znalostí produktu. Každý náš projekt je unikátní ve své velikosti, složitosti a míře přizpůsobení vybraného řešení.

POPIS POZICE

Solution architekt pracuje na návrzích a realizaci řešení, odhaduje objem potřebné práce, komunikuje s klientem a menším týmem ve firmě.

Na denní bázi se ponoří se do oblasti Identity Managementu (www.identity-management.cz) a může se stát odborníkem třeba na (náš oblíbený) open source produkt MidPoint.

PROFIL KANDIDÁTA

Technické požadavky kterých bude potřeba:

  • vývoj  – Java SE, EE, Spring, Groovy a příbuzné technologie
  • popis datové struktury – XML, JSON, YAML
  • webové služby – REST, SOAP
  • relační databáze – MySQL, PostgreSQL, Oracle
  • adresářové služby – LDAP, Active Directory
  • reporting – JasperReports
  • bezpečnost – PKI, AES, Oauth
  • operační systémy – Linux, Windows
  • verzování – Git

Výhodou je zkušenosti s nějakým IdM nástrojem/IT bezpečností

NABÍZÍME

Co nabízíme a na co se můžete těšit:

  • dostatek volného času díky flexibilní pracovní době a 5 týdnům placené dovolené
  • možnost homeoffice (nebudeme Tě mermomocí držet v kanceláři, když na Tebe v zimě něco poleze, anebo Tě to naopak v létě bude lákat pracovat ze zahrady)
  • tréninky a masáže na pracovišti
  • stravenky a příspěvky na sport
  • občerstvení na pracovišti
  • štědré platové ohodnocení

KONTAKT

Radka Čornejová
radka.cornejova@experis.cz
+420 725 980 913

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY