R&D Specialista (Elektro – VN)

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Zavedená česká společnost s mezinárodním věhlasem, která se věnuje zkušebnictví a expertní činnosti v oblasti výroby, přenosu a rozvodu elektrické energie, nabízí skvělou příležitost na pozici inženýr specialista R&D!

POPIS POZICE

Co bude náplní Vaší práce:

  • Zajímavé projekty v oblasti přenosu a rozvodu elektrické energie
  • Analýzy a výpočty v oblasti provozu elektrizační soustavy, spolupráce na měřeních
  • Rozvoj oddělení – tvorba a implementace nových témat, nastavení směru R&D
  • Jednání se stávajícími i novými zákazníky
  • Aktivity v oblasti tvorby technických norem na národní i mezinárodní úrovni
  • Expertní činnost v mezinárodních odborných institucích

PROFIL KANDIDÁTA

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky
  • Praxi v oboru výroby, přenosu a rozvodu elektrické energie
  • Zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu
  • Znalost českého/slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího
  • Komunikativní znalost anglického jazyka velkou výhodou

NABÍZÍME

Co můžete očekávat Vy:

  • Finanční ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem
  • Prémie dle výsledků společnosti
  • Účast na mezinárodních konferencích a výstavách
  • Zvyšování kvalifikace a možnost seberealizace na zajímavých projektech
  • Flexibilitu, možnost využití Home Office (záleží na domluvě)
  • Týden dovolené navíc, 4 Sick days
  • Stravenky plně hrazené firmou
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Pokud Vás pozice zaujala, poprosím o zaslání Vašeho CV. Ráda s Vámi proberu detaily pozice na osobním pohovoru nad dobrou kávou.

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz
+420 731 412 536

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY