STORE MANAGER/KA – čokoláda

Obor: Výroba a vývoj, Obchod, Retail,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Hledáme zkušeného STORE MANAGERA/KU pro prodejnu prémiové čokolády v lokalitě Praha – Černý Most.

POPIS POZICE

Co bude Vaše práce?

  • Vedení týmu prodejních asistentů a plánování směn
  • Nábor nových zaměstnanců, jejich zaškolení, rozvoj a motivace
  • Aktivní prodej se zaměřením na potřeby zákazníka a poradenství
  • Zodpovědnost za chod prodejny
  • Příjem a výdej zboží, příprava a provádění inventur
  • Optimalizace stavu zboží na prodejně zajištění kontroly kvality
  • Administrativa související s provozem prodejny a obsluha pokladny

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ vzdělání
  • Komunikativní angičtina
  • Zkušenost s vedením retailové prodejny
  • Manažerské dovednosti – zkušenost s vedením a zaškolováním zaměstnanců
  • Orientaci na výsledek a estetické cítění
  • Profesionální vystupování
  • Analytické schopnosti, znalost práce na PC

NABÍZÍME

  • Práci v hezkém prostředí s prestižními produkty
  • Možnost profesního prozvoje
  • Notebook, telefon
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Zajímavé benefity:
  • Stravenky
  • Cafeterii
  • Slevu na produkty
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days

KONTAKT

Martina Knoblochová
martina.knoblochova@experis.cz
+420 730 182 948

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY