Výkonný ředitel výrobní firmy

Obor: Výroba a vývoj, Vyšší management, Vyšší management,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Pro našeho klienta – středně velkou výrobní společnost v oblasti zakázkové strojírenské výroby s několika menšími závody – hledáme generálního (výkonného) ředitele. Generální ředitel bude zodpovědný za operativní řízení chodu firmy, bude se podílet na tvorbě celkové obchodní i výrobní strategie, bude v kontaktu s klíčovými zákazníky firmy v zahraničí, zejména v Německu. Řídí výrobního ředitele, manažera obchodu, finančního manažera společnosti, zodpovídá se přímo majiteli společnosti.

POPIS POZICE

NA TÉTO POZICI BUDETE ZODPOVĚDNÝ/Á ZEJMÉNA ZA:

– celkové řízení firmy, vedení týmu odborných manažerů

– stanovení optimální rozvojové strategie společnosti

– zajištění efektivity interních firemních procesů a jejich restrukturalizace

– dohled nad realizací rozvojových projektů (např. implementace ERP systému)

– dosahování cílů stanovených vlastníkem společnosti

NÁŠ KLIENT OČEKÁVÁ: – relevantní praxi na manažerských pozicích ( ředitel, výkonný manažer výrobní firmy), šance pro spolehlivé a akční top manažery zejména ze strojírenství

– zkušenosti s řízením středně velké výrobní společnosti, ekonomická gramotnost, podnikatelské myšlení

– prověřené zkušenosti s řízením lidí a motivací podřízených manažerů

– manažerské schopnosti a charisma, přirozená autorita

– výborná aktivní znalost německého jazyka (na úrovni pracovního jednání) + angličtina výhodou – orientace v českém a evropském právním prostředí pro podnikání – schopnost komunikace přes různé úrovně ve společnosti, strategické myšlení, vyjednávací schopnosti

– české občanství a plynulá znalost českého jazyka (pokud nejste rodilý/á mluvčí)

NABÍZÍME

Náš klient nabízí:

– možnost podílet se na dalším rozvoji úspěšné soukromé společnosti v ČR

– odpovídající mzdové ohodnocení s výraznou bonusovou složkou

– standardní manažerské benefity přináležející pozici výkonného ředitele společnosti

– firemní automobil i pro soukromé účely

KONTAKT

Jan Šindelář
Jan.Sindelar@experis.cz
+420 739 348 798