Logistik

Obor: Doprava a logistika, Doprava a logistika,
Lokalita: Plzeňský,

Máte zkušenosti s logistikou a chcete pracovat pro nadnárodní společnost, která se rychle vyvíjí a své zaměstnance umí ocenit kromě poctivého platu i balíčkem lákavých benefitů? Možná se navzájem hledáte právě s naším významným klientem v automotive průmyslu.

POPIS POZICE

  • Zajišťování komponentů pro výrobu
  • Spravování dodacích termínů a cen
  • Úzká spolupráce se skladem
  • Zajištování dodávek až k zákazníkovi
  • Práce s daty ve firemním systému

PROFIL KANDIDÁTA

  • Předchozí zkušenost v logistice
  • Komunikativní úroveň angličtiny
  • Znalost práce s počítačem (MS Office, internet)
  • Jednání se zákazníky a dodavateli
  • Dotahování věci do konce

NABÍZÍME

  • Vzdělávací kurzy na míru a jazykové kurzy
  • Odměny za produktivitu, přítomnost a dle výsledků firmy
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování + vlastní kantýna
  • Příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
  • Kafeterie

KONTAKT

Iva Lukašáková
iva.lukasakova@experis.cz
+420 773 769 178