Vedoucí nepřímého nákupu

Obor: Nákup a sourcing, Vyšší management, Nákup a sourcing, Vyšší management,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Kralupy nad Vltavou

POPIS POZICE

  • Definování nákupních strategií a politik a postupů vhodných pro identifikování potřeb a dosažení cílů společnosti
  • Zásobování v souladu s časovými, nákladovými a kvalitativními cíli
  • Podepisování a správa rámcových smluv při zajišťování právní přiměřenosti a jejich shody s postupy, požadavky Zákazníka / Partnera na nakupování
  • Vyrovnávání faktur dodavatelů, ověřování souladu s harmonogramem plateb, se smlouvami a oprávněními k vynakládání výdajů
  • Vedení týmu nákupčích

PROFIL KANDIDÁTA

  • Komunikativní znalost anglického jazyka (B2/C1)
  • Praxe v nákupu min. 5 let
  • Zkušenosti s vedením týmu, vyjednáváním s dodavateli a s tvorbou cen
  • Prezentační a komunikační dovednosti

NABÍZÍME

  • Příležitost pro osobní a profesní rozvoj ve výrobní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Dotované jídlo v místní kantýně
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Roční bonus 20 % (z roční hrubé mzdy)

KONTAKT

Kateřina Maivaldová
katerina.maivaldova@experis.cz
+420 703 865 347