Koordinátor/ka mezinárodní přepravy

Obor: Doprava a logistika, Doprava a logistika, Zákaznický servis,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha 5 – Anděl

Zajišťujeme mezinárodní přepravu po světě a daří se nám. Proto nyní hledáme nového kolegu/ kolegyni do zákaznického servisu, který/á nám pomůže organizovat a koordinovat pozemní přepravu. Přidejte se k nám na pozici KOORDINÁTOR/KA PŘEPRAVY

POPIS POZICE

U nás budete mít na starosti:

  • Organizace a koordinace přeprav
  • Fakturace na klienty a dodavatele
  • Komunikace s klienty a externími partnery v českém a anglickém jazyce
  • Zadávání dat do interního systému
  • Zajišťování přeprav do/z přístavu (Trieste,Koper,Hamburg, Bremerhaven)

PROFIL KANDIDÁTA

Váš profil:

  • komunikativní angličtinu (budete využívat denně – ústně i písemně)
  • pracovní zkušenosti v oblasti logistiky
  • uživatelská práce na PC podmínkou
  • jste svědomití, dokážete pracovat nezávisle a rychle se rozhodovat
  • jste otevření a nadšení a máte pozitivní postoj k novým věcem
  • rádi komunikujete jak interně s kolegy, tak externě s klienty a agenty

NABÍZÍME

Nabízíme:

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • fajn tým kolegů
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • Multisportku
  • stravenky
  • flexipasy
  • krásné nové kanceláře na Praze 5 – Anděl

KONTAKT

Martina Knoblochová
martina.knoblochova@experis.cz
+420 730 182 948