Operations Manager – Logistics and Transport

Obor: Doprava a logistika, Doprava a logistika,
Lokalita: Plzeňský,

Jste zkušený manažer, pro kterého je start-up lákavou a výjimečnou nabídkou?

Chcete budovat tým, pracovat projektově a mít zodpovědnost za každodenní provoz logistického závodu?

Jestliže máte ještě zkušenost z automotive a domluvíte se anglicky, jste tím, koho hledáme!

POPIS POZICE

– budování/rozvoj závodu (sklady, doprava, kanceláře, lidské zdroje, nastavení procesů…)

– zavádění strategických plánů v logistice

– realizace nových projektů

– odpovědnost za hospodářské výsledky společnosti

– reporting

– zkušenosti v oblasti logistiky a skladování – automobilový průmysl podmínkou

– znalost projektového managementu

– praxe s vedením lidí

– anglický jazyk podmínkou

NABÍZÍME

– výzva v podobě budování něčeho nového

– rozsáhlé kompetence a zodpovědnosti

– bonusy na základě hospodaření společnosti

– Sick Days

– stravenky

– služební automobil i k soukromým účelům

KONTAKT

Gabriela Pčolová
gabriela.pcolova@experis.cz
+420 734 685 709