C++ Developer, Praha – Stodůlky

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha – Stodůlky

Mezinárodní společnost sídlící v Praze 5 – Stodůlkách hledá do svého týmu posilu na pozici C++ Developera. Společnost udržuje IT infrastrukturu v cloudu a podporuje obchodní růst celé společnosti za pomocí nejnovějších IT technologií. Díky tomu se stanete součástí inovativního týmu, který společnosti přináší mimořádná řešení.

Jako vývojář C ++ budete zodpovídat za návrh, vývoj a údržbu aplikace pro platební terminály. Budete zodpovědní za různé analytické a programovací úkoly.

POPIS POZICE

Náplň práce:

  • Návrh, vývoj a údržba aplikace pro platební terminály
  •  Rozmanité analytické a programovací úkoly: GUI, komunikační protokoly, zabezpečení,   zpracování platebních transakcí, ukládání dat
  • Technické vedení / dohled nad vývojáři juniory

PROFIL KANDIDÁTA

Požadavky:

  •  Znalosti programování v C ++
  •  Minimálně 4 roky zkušeností s programováním
  •  Angličtina na komunikativní úrovni
  •  Zkušenosti v platebním průmyslu – čipové karty, terminály, transakce apod.
  • Porozumění bezpečnosti a kryptografii, jako jsou šifrování dat a ověřovací protokoly výhodou

NABÍZÍME

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu MHD – roční lítačka
  • Mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Notebook
  • Multisport karta
  • Online IT vzdělávací kurzy
  • Možnost návštěv kolegů z Velké Británie a Německa formou brainsormingu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky 100 Kč
  • 5 týdnů dovolené

V případě zájmu mi neváhejte zaslat Váš životopis na nikola.haluzova@experis.cz

Těšíme se na Vás! 🙂

KONTAKT

Nikola Haluzová
nikola.haluzova@manpower.cz
+420 703 865 297