Asistent/ka obchodního zástupce

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Administrativa, Zákaznický servis,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Krnov

Pro stabilní společnost sídlící v okolí Krnova hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici asistent/ka obchodního zástupce.
Pokud jste komunikativní osoba s reprezentativním vystupováním a pro-zákaznickým přístupem, dejte nám o sobě vědět!

POPIS POZICE

Co bude Vaší náplní práce?
– administrativní podpora obchodního týmu
– telefonická komunikace se zákazníky i dodavateli
– tvorba objednávek, zadávání do systému a do výroby
– fakturace

PROFIL KANDIDÁTA

Jaký by měl být Váš profil?
– máte SŠ vzdělání
– jste komunikativní, vstřícná, flexibilní a zodpovědná osoba
– máte proaktivní přístup k práci
– zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou

NABÍZÍME

Co Vám můžeme nabídnout?
– zajímavou práci s možností dalšího rozvoje
– práci v přátelském a pohodovém kolektivu
– stravenky
– 5 dnů volna navíc
– Multisport karta
– příspěvek na penzijní připojištění

Zaujala Vás pozice? Pošlete nám svůj životopis!

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@experis.cz
+420 703 865 275