Vedoucí výroby s AJ

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,

Jste zkušený vedoucí výroby, který míří na výsledek a zároveň myslí na své lidi? Zvládáte nastavování výrobních procesů jednou rukou a nebojíte se dělat změny? Pokud ano, ráda se s Vámi setkám.

POPIS POZICE

  • Zodpovědnost za chod výrobního závodu včetně zodpovědnosti za výsledky
  • Zajištění potřebné kvality
  • Plánování investic a rozpočtu
  • Personální management
  • Vyhodnocování výkonů podřízených a spolurozhodování o udělení odměn
  • Aktivní spolupráce s pracovníky na všech úrovních s cílem neustálého zlepšování
  • Úzká spolupráce s dalšími odděleními
  • Optimalizace organizace v rámci jednotlivých oddělení
  • Zavádění nových projektů do výroby
  • Optimalizace výrobních procesů

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického směru
  • Zkušenosti s vedením výroby
  • praxe na podobné pozici
  • Základní znalosti FMEA
  • AJ – aktivně slovem i písmem
  • PC gramotnost – sada MS office
  • Znalost metod neustáleho zlepšování procesů výroby
  • Loajální a organizačně schopná osoba

NABÍZÍME

  • Zajímavou a odpovědnou práci v prostředí stabilní společnosti se zajištěnou budoucností
  • Velmi dobré mzdové ohodnocení
  • Mladý dynamický kolektiv, rozmanitou práci
  • Individiálně zaměřené jazykové a profesní vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na dojíždění, závodní stravování, zaměstnanecký program Kafetéria, aj.

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@manpower.cz
+420 730 580 999