NÁKUPČÍ

Obor: Nákup a sourcing, Nákup a sourcing,
Lokalita: Plzeňský,

Jste komunikativní typ, který se nebojí obchodního jednání? Domluvíte se anglicky a máte již zkušenost s nákupem? Na pozici Nákupčí nyní hledáme vhodného kandidáta, nebojte se nám ozvat!

POPIS POZICE

  • Nákup materiálu, včetně vytváření poptávek a sledování termínů
  • Jednání se stávajícími dodavateli a vyhledávání potenciálních nových dodavatelů
  • Podpora při vytváření smluv a fakturace
  • Tvorba reportů, statistik a analýz

  • Máte minimálně středoškolské vzdělání, nejlépe ekonomického nebo technického směru
  • Na pozici nákupčí již máte zkušenosti
  • Zvládnete se orientovat ve výkresové dokumentaci
  • Nebojíte se komunikovat, a to nejen s dodavateli, ale i napříč společností
  • Máte dobrou úroveň angličtiny
  • Výhodou bude i zkušenost se softwarem SAP

NABÍZÍME

  • Práci pro stabilní společnost, ve které budete moci rozvíjet své dovednosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní akce
  • Prémie

KONTAKT

Tereza Klausnerová
tereza.klausnerova@experis.cz
+420 730 580 999