Elektro specialista

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace,
Lokalita: Zlínský,
Město: Valašské Meziříčí

Do mezinárodní společnosti hledáme posilu týmu elektro. Jako ELEKTRO KONSTRUKTÉR se budete zabývat vývojem elektroniky v rámci vývoje nových výrobků. Čeká vás zajímavá práce s výborným zázemím stabilní firmy.

POPIS POZICE

  • Zodpovědnost za vývoj elektroniky v rámci vývoje nových výrobků v mezinárodním vývojovém týmu.
  • Spolupráce s týmy mechanické konstrukce, tepelně mechanických simulací, zkušebny a nákupu.
  • Tvorba schémat v SW Solidworks Electrical.
  • Řešení technických problémů se zákazníky a s dodavateli elektronických součástí.
  • Tvorba technických specifikací na základě požadavků zákazníka.
  • Komunikace a prezentace výsledků vývoje zákazníkovi.
  • Spolupráce na neustálém zlepšování a optimalizaci sériových výrobků a výrobních procesů.

PROFIL KANDIDÁTA

  • VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického směru.
  • Praxe v oboru vývoje v oblasti elektroniky výhodou.
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb., §5 nebo vyšší
  • Systematický přístup k řešení problémů.
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Ochota cestovat do zahraničí (cca 4x za rok)
  • Flexibilita, komunikativnost, ochota učit se, schopnost rychle si osvojit nové dovednosti.
  • Zkušenost s 3D CAD, SAP, PDM výhodou
  • Zkušenost s Matlab, Arduino, apod. výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Pokročilá znalost práce na PC

NABÍZÍME

  • Různorodá práce v perspektivní zahraniční firmě
  • Pružná pracovní doba
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Benefitový systém Cafeterie
  • Firemní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Poukázky Flexi Pass
  • Firemní akce
  • Příspěvky na dětské tábory
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Slevy na elektro

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@experis.cz
+420 703 865 274