Mid-Senior React Developer – vývoj UI pro bezpečnostní zařízení a systémy, HPP/IČO

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Hledám kolegu z řad mid-senior Javascript vývojářů, který má zkušenosti a Reactem, aby nám pomohl s vývojem systému bezpečnostní aplikací. Staň se součástí týmu, který vyvinul vlastní software v ČR a zdokonaluje ho v herním prostředí. Přihlaš se nebo mi napiš pro podrobnější informace.

POPIS POZICE

Tým je tvořen 10 kolegy z České a Slovenské republiky, kteří vyvinuli systémy, jež reagují s kamerami, novými technologiemi LiDAR, AI a integrují interaktivní 3D virtuální prostředí. Ke své práci využívají technologie laserových kamer a drony, pro lepší zmapování prostředí.

  • Budeš mít na starost konkrétně 2 aplikace, které jsou zaměřeny na vývoj UI pro bezpečností zařízení a systémyovládání kamer, JSON posílání informací a nastavení tlačítek UI
  • Budeš supportovat a managovat stávající aplikace
  • Budeš komunikovat se zahraničními klienty

PROFIL KANDIDÁTA

Co musíš umět:

☑️Javascript

☑️React

☑️Node.js

☑️Komunikativní angličtina (B2-C1)

Shrnutí:

Náplň práce

Tvorba UI, support stávajících aplikací

Placená dovolená

ANO

IČO

ANO

Part-time

NE

Home office

ANO 1x týdně

Flexibilní pracovní doba

ANO

Cestování

ANO

Výhody na pracovišti:

✅Malý tým

✅Start-upová atmosféra

NABÍZÍME

✔️3 sick days

✔️20 dní dovolené

✔️Parkování u firmy

✔️Kanceláře blízko metra

✔️Teambuildingy

✔️Vlastní kavárna na pracovišti

✔️Zahraniční cesty na různé konference a veletrhy

O společnosti

Společnost vznikla z korporátu jako vývojové centrum. Za 2 roky byla schopna vyvinout vlastní SW a HW a nyní se jejich produkt dostává na celosvětovou úroveň. Na vývoji softwaru začali pracovat lidi z herního průmyslu a pracují i s umělou inteligencí, aby byli schopni lépe předvídat případné hrozby a ušetřili tak zákazníkům co nejvíce financí a času.

KONTAKT

Jana Hronovská
jana.hronovska@experis.cz
+420 727 921 374