Specialista projektů – logistika

Obor: Doprava a logistika, Výroba a vývoj, Doprava a logistika, Výroba a vývoj,
Lokalita: Středočeský,
Město: Nymburk

POPIS POZICE

  • Koordinovat jednotlivé projektové týmy (sestaven z kolegů z dotčených oddělení)
  • Vedení logistických projektů – může se jednat o dodavatelskou předsérii, obaly, logistické systémy a další
  • Stanovení projektového plánu včetně plánování a zajištění zdrojů pro realizaci projektu
  • Optimalizovat logistické náklady ve fázi přípravy projektu
  • Připravovat nabídkové kalkulace a koordinovat výběrová řízení za oblast logistiky
  • Tvorba logistických konceptů, spolupráce na tvorbě lay-outů

  • Znalost anglického nebo německého jazyka alespoň na úrovni B1
  • Řidičský průkaz sk. B – budete jezdit nejen za zákazníky
  • Zkušenost s účastí na projektech nebo jejich vedením
  • Zájem o další rozvoj – nových projektů a možností realizace zde bude pořád dost
  • Schopnost získávat a předávat dál informace v rámci týmu

NABÍZÍME

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 13. a 14. plat
  • Dotované obědy
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Firemní akce pro zaměstnance a dodavatelské slevy
  • Firemní tarif mobilního operátora až pro 5 čísel
  • Příspěvek na masáže, školkovné a mnoho dalšího

KONTAKT

Kateřina Maivaldová
katerina.maivaldova@experis.cz
+420 703 865 347