Junior specialista BOZP – vhodné pro absolventy

Obor: Bezpečnost a ekologie, Bezpečnost a ekologie,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Orientujete se v oblasti BOZP? Máte pokročilou angličtinu? Hledáme nového kolegu na pozici specialista BOZP.

POPIS POZICE

  • kontrola dodržování požadavků v oblasti BOZP, PO a OŽP
  • identifikace, analýza a hodnocení rizik
  • proškolování zaměstnanců v oblasti BOZP a PO
  • spolupráce na měření rizikových faktorů,šetření pracovních úrazů, kategorizace práce
  • zpracovávání a vedení potřebné dokumentace
  • komunikace s úřady a dalšími institucemi
  • komunikace s dodavateli, dohled nad distribucí pracovních oděvů

  • Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání s maturitou (v oblasti BOZP a PO výhodou)
  • V případě SŠ vzdělání nutná praxe v oblasti BOZP
  • Znalost předpisů a problematiky BOZP a PO
  • Anglický jazyk – pokročilá úroveň
  • Počítačové dovednosti – MS Office
  • ŘP sk. B
  • Dobré komunikační dovednosti, rozhodnost
  • Schopnost pružně reagovat na požadavky a dodržovat termíny

NABÍZÍME

  • Motivující platové ohodnocení
  • Kariérní a osobní růst
  • 5x ročně vyplácíme bonusy, které vám v součtu přidají až 3 mzdy navíc!
  • 5 dní dovolené navíc a pružná pracovní doba.
  • Penzijní a životní pojištění
  • Jazykové kurzy angličtiny
  • Sleva na firemní vozy, mobilní telefonování apod.

Zaujala Vás nabídka? Zašlete mi prosím Váš životopis. Ráda Vám sdělím více informací.

KONTAKT

Kristína Onderková
kristina.onderkova@experis.cz
+420 734 524 726