Technolog (lakování)

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Středočeský,
Město: Nymburk

Máte zkušenost na pozici technologa, ideálně v oblasti automotive? Nebojíte se nové výzvy? Pokud chcete zúročit své zkušenosti ve firmě, která Vám nabídne skvělé benefity a zajímavé projekty, zašlete mi svůj životopis!

POPIS POZICE

Budete mít na starost:

– analýzu výrobních procesů a jejich optimalizaci

– postupy zavedení do výroby u určitých technologií

– tvorbu projektové dokumentace

– stanovování a projednávání požadavků na stroje a zařízení

PROFIL KANDIDÁTA

Co by Vám nemělo chybět:

– vzdělání technického směru (elektro/strojní)

– zkušenost na podobné pozici min. 2 roky

– dobrá znalost MS Office, znalost SAP výhodou

– minimálně pasivní znalost angličtiny či němčiny

NABÍZÍME

Můžete se těšit na:

– 13. a 14. plat

– smlouvu na dobu neurčitou

– dotované obědy ve skvělé kantýně

– týden dovolené navíc

– pružnou pracovní dobu

– firemní akce (sport, jóga, masáže)

– další vzdělávání a osobní rozvoj

– firemní tarif i pro rodinu a mnoho dalších benefitů

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete mi Váš životopis, ráda se s Vámi spojím ohledně detailů!

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz
+420 731 412 536