Vedoucí týmu disponentů

Obor: Doprava a logistika, Výroba a vývoj, Doprava a logistika,
Lokalita: Středočeský,
Město: Nymburk
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

Co bude vaší náplní práce:

  • Povedete tým disponentů, budete se věnovat nováčkům i stávajícím kolegům, aby tým bez problému fungoval
  • Zodpovědnost za plynulé a včasné plnění dodávek zákazníkům
  • Komunikace s plánovači, vedoucími směn a dopravci při řešení nečekaných událostí
  • Spolupráce na logistických projektech

PROFIL KANDIDÁTA

Co by vám nemělo chybět:

  • Praxe alespoň 3 roky v logistice
  • Zkušenosti s vedením lidí, ale uvítáme i seniorní disponenty/zástupce vedoucích, kteří se chtějí posunout dále
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny (pro kontakt se zákazníky)
  • Předchozí znalost SAP se vám neztratí

NABÍZÍME

Co vám společnost na oplátku nabídne:

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 13. a 14. plat
  • Dotované obědy
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Firemní akce pro zaměstnance a dodavatelské slevy
  • Firemní tarif mobilního operátora až pro 5 čísel
  • Příspěvek na masáže, školkovné a mnoho dalšího

KONTAKT

Kateřina Maivaldová
katerina.maivaldova@experis.cz
+420 703 865 347

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY