BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER (OSVĚTLENÍ)

Obor: Elektro a automatizace, Marketingová komunikace a PR, Obchod,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Praha

Pro našeho klienta, úspěšnou společnost působící v oblasti svítidel, hledáme schopného kandidáta/tku na pozici:

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Jste dobrý obchodník s prokazatelnými výsledky?
Máte zkušenost v prodeji osvětlení nebo příbuzných produktů?
Pokud jste navíc otevřená komunikativní osobnost s tahem na branku, pak jste náš člověk!

POPIS POZICE

• Rozvíjení dobrých obchodních vztahů se stávajícími klienty
• Vyhledávání nových obchodních příležitostí
• Spoluvytváření obchodní a marketingové strategie
• Reporting

PROFIL KANDIDÁTA

• SŠ/VŠ vzdělání
• Praxe v oblasti osvětlení či příbuzných produktů min. 3 roky
• AJ – pokročilá znalost
• ŘP sk. B – aktivní řidič
• Výborné komunikační dovednosti, otevřená a motivovaná osobnost

NABÍZÍME

• Zázemí úspěšné společnosti
• Atraktivní finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností, schopností a dosahovaných výsledků
• Možnost seberealizace, uplatnění vlastních nápadů
• Pestrá škála firemních benefitů
• Nástup možný ihned
• HPP, lokalita – Praha

Další informace

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis na email iva.wojnarova@experis.cz nebo mne kontaktujte na telefonu 731 637 828.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.
Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.experis.cz.

KONTAKT

Iva Wojnarová
Iva.Wojnarova@experis.cz
+420 731 637 828