Podpora oddělení zákaznického servisu a obchodu s AJ a NJ

Obor: Výroba a vývoj, Administrativa,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Pozor, pozor! Je tu velká příležitost pro všechny, kteří hovoří anglicky a německy. Automobilová společnost hledá posilu týmu oddělení zákaznického servisu. Vašim hlavním úkolem bude komunikace se zákazníky a zpracovávání jejich požadavků do systémů.

POPIS POZICE

  • Zpracováváte objednávky a požadavky od zákazníků klienta
  • Pracujete s interním systémem
  • Jednáte se zákazníky, řeší případné nesrovnalosti
  • Zadáváte ceníky do systému
  • Spolupracujete s oddělením plánování, logistiky a výroby
  • Zpracováváte debit notes
  • Komunikujete převážně v cizím jazyce: AJ a NJ

  • Výborná znalost jazyků – nejlépe angličtina a němčina (komunikace s německými zákazníky – němčina, angličtina; komunikace s centrálou a managerem – angličtina)
  • Dobrá znalost excelu – bude vytvářet hodně reportů pro vedení
  • Zkušenosti s komunikací se zákazníky/dodavateli

NABÍZÍME

  • Zajímavou práci v automotive prostředí mezinárodní firmy
  • Čisté pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní doba
  • Konkurenční plat a benefity
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Možnost využívat anglický jazyk
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky (možnost místní kantýny)
  • Flexipassy
  • Využití cizích jazyků
  • Jazykové kurzy
  • Školení a vzdělávání

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@experis.cz
+420 703 865 274