Windows server admin (2x týdně home office)

Obor: IT správa, IT správa,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Máte zkušenosti se správcovstvím Windows serverů a chtěli byste pracovat v úspěšné německé automotive společnosti?
Pošlete mi svůj životopis! Kromě pohodových kolegů se můžete těšit na celou řadu benefitů.

POPIS POZICE

Jaká pracovní náplň na Vás čeká?

– správa a údržba operačních systémů Windows Server Family
– server hosting
– příprava a spuštění automatizovaných scriptů
– objednávky HW
– řešení incidentů, change management v souladu s ITIL

PROFIL KANDIDÁTA

Jaký by měl být Váš profil?
– SŠ/VŠ vzdělání
– zkušenost z obdobné pozice
– komunikativní znalost anglického jazyka (mluvená i psaná forma)
– znalost skriptování

NABÍZÍME

Co Vám můžeme nabídnout?
– zajímavou pracovní náplň s atraktivním mzdovým ohodnocením
– 5 týdnů dovolené
– pružná pracovní doba s možností home office
– 13. plat
– příspěvek na stravování
– možnost odborného a jazykového vzdělávání
– program Benefit plus

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@experis.cz
+420 703 865 275