Quality engineer

Obor: Bezpečnost a ekologie, Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Praha-Východ

Česká strojírenská společnost s dlouholetou tradicí rozšiřuje tým řízení kvality! Pokud se domluvíte anglicky a máte zkušenost z dodavatelské kvality, neváhejte a zašlete mi Váš životopis.

POPIS POZICE

Na této pozici budete mít na starost:

  • Analýzu a optimalizaci procesů a výrobních postupů
  • Přípravu a implementaci systémů řízení jakosti (QMS)
  • Sledování a řešení problémů, systémové a procesní audity
  • Kontrolu technické a výrobní specifikace
  • Vytváření a udržování příslušné dokumentace, databází a reportů
  • Podporu uvedení nových výrobků na trh, zajištění souladu s příslušnými normami a požadavky

  • Praxe min. 2 roky na podobné pozici (automotive, aerospace apod.)
  • Znalost systémů ISO 9001, AS9100
  • Komunikativní znalost českého/slovenského a anglického jazyka
  • Vzdělání technického směru, logické myšlení
  • Komunikační a organizační dovednosti, důkladnost, pečlivost
  • Zkušenost s vedením auditu výhodou

NABÍZÍME

  • Zaškolení na pozici a poté příležitost pro profesní rozvoj
  • Zázemí silné a stabilní české firmy se zákazníky ze všech koutů světa
  • Práci v menším kolektivu zkušených kolegů
  • Týden placené dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Skvělé ceny jídel ve výborné kantýně
  • Čtvrtletní 15% bonus

Zaujala Vás tato nabídka? Myslíte, že jste vhodný kandidát? Zašlete mi svůj životopis, ráda se s Vámi spojím ohledně detailů.

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz
+420 731 412 536