Specialista pro oblast robotizace/elektrikář

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Hledáme kolegu, šikovného elektrikáře do ostravského týmu s platnou vyhláškou 50, který má pozitivní vztah k programování, vyzná se v technické dokumentaci a zajímá se o automatizaci a roboty. Do tajů automatizace Vás rádi zaučíme.
Zaujala Vás nabídka? V tom případě právě toto pracovní místo může čekat na Vás!

POPIS POZICE

  • pozitivní vztah k programování
  • zajímá se o automatizaci a roboty – vše rádi zaučíme
  • orientuje v technické dokumentaci
  • spolupracuje s ostatními kolegy elektro údržbáři při opravách poruch
  • spolupracuje s dodavateli strojů při projektování a instalaci
  • provádí preventivní údržbu

PROFIL KANDIDÁTA

  • střední odborné vzdělání elektro zaměření
  • platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/78 Sb., § 5 a více
  • elektrotechnickou znalost a zkušenost, znalost čtení v elektro dokumentaci
  • manuální zručnost, ochotu učit se novým věcem
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

NABÍZÍME

  • nabízíme pestré a zajímavé zkušenosti, které budou s nastupujícím obdobím automatizace stále cennější
  • dostanete možnost mnohé se naučit o široké škále výrobních zařízení
  • budete součástí spolupracujícího a podporujícího týmu, který se rád podělí o své zkušenosti
  • měsíční prémie, nadstandardní příplatky za víkendové přesčasy (50%)
  • příspěvek na stravné
  • dovolená až 25 dní
  • příspěvek na dopravu (650 – 2500 Kč dle dojezdové vzdálenosti)
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • vzdělávací kurzy a jiná školení
  • příspěvek na sport a kulturu

Místo pracoviště: Ostrava
Možná nástup: hned

Zaujala Vás pozice? Výborně – už teď se těšíme na Váš životopis na emailu: marketa.simeckova@experis.cz

KONTAKT

Markéta Šimečková
marketa.simeckova@experis.cz
+420 724 390 450