Hledáme Specialista IT do významného průmyslového podniku – Praha 7, Holešovice

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha 7 – Holešovice

Hledáme kolegu na pozici IT specialisty pro společnost zajišťující přepravu, skladování a prodej ropných produktů. Jejím posláním je ochrana zásob státních hmotných rezerv, přičemž zároveň provozuje síť vlastních čerpacích stanic.

POPIS POZICE

Vaší náplní práce bude:

  • Správa Oracle DB
  • Monitoring chodu DB
  • Optimalizace výkonu DB
  • Identifikace a analýza možných problémů
  • Spolupráce na řešení incidentů
  • Spolupráce na rozvoji a vývoji IS

PROFIL KANDIDÁTA

Požadujeme:

  • Vzdělání technického směru
  • Alespoň 2 roky praxe v Oracle včetně funkčních indexů, analytických funkcí, tabulkových funkcí, autonomních transakcí, flashback query, apod.
  • Znalost SQL a PL/SQL
  • Pokročilá znalost Unix/Linux
  • Znalost MSSQL a Windows server
  • Znalost AJ pro práci s technickou dokumentací

NABÍZÍME

Nabízíme:

  • Spolupráci na tvorbě strategie v oblasti databází
  • Zajímavé rozvojové projekty
  • Vzdělávání v oblasti databází
  • 5 týdnů dovolené
  • Sickdays
  • Stravenky v hodnotě 120 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné ceny paliva
  • Příjemné pracovní prostředí v Praze 7 – Holešovicích

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte zaslat životopis na emailovou adresu nikola.haluzova@experis.cz nebo volejte na číslo 703 865 297.

KONTAKT

Nikola Haluzová
nikola.haluzova@manpower.cz
+420 703 865 297