Konstruktér

Obor: Výroba a vývoj, Auto – moto, Výroba a vývoj,
Lokalita: Zlínský,
Město: Rožnov pod Radhoštěm

Máte zkušenost s konstrukcí? Rádi byste pracovali na různorodých zakázkách?
Právě teď poptává náš klient z automotive prostředí lidí, kteří by rozšířili jejich řady!
Znalosti CATIA 5 je velkou výhodou!
Pojďte pracovat do stabilní nadnárodní společnosti s rodinnou tradicí.

POPIS POZICE

  • kreslení, konstruování produktů společnosti (menších produktů)
  • provádění základních technických výpočtů,
  • zhotovování 3D modelů a výkresů,
  • spolupráce v projektovém týmu
  • provádění technických změn a vývoj nových dílů
  • jednání s dodavateli a dalšími externími partnery

PROFIL KANDIDÁTA

  • VŠ vzdělání strojírenského směru
  • znalost konstruování ve 3D systémech (CATIA V5)
  • komunikativní znalost angličtiny (B1-B2), němčina výhodou
  • technické a tvůrčí myšlení, orientace na cíl a důsledné řešení problémů
  • samostatnost ale i schopnost pracovat v týmu

NABÍZÍME

  • práci v moderním pracovním prostředí, profesní růst, možnost zahraničních stáží
  • mzdové ohodnocení nad průměrem regionu
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • dotované stravování je u nás samozřejmostí (25 Kč,- polévka, hl.jídlo, salát)
  • bonusy ve formě odměn několikrát ročně
  • podporu odborného a jazykového vzdělání a osobního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • zvýhodněné tarify telefonování

Místo pracoviště: Rožnov pod Radhoštěm
Nástup: hned

Zaujala Vás pozice? Výborně – už teď se těšíme na Váš životopis na emailu: marketa.simeckova@experis.cz

KONTAKT

Markéta Šimečková
marketa.simeckova@experis.cz
+420 724 390 450