Seniorní vývojář (JAVA) – Rozvoj integračních technologií

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Nabízíme jednoduché, srozumitelné a transparentní služby osobního i firemního bankovnictví, k nimž patří běžné a spořící účty s vedením zdarma, více měnové platební karty, hypotéky, termínované vklady, spotřebitelské půjčky, pojištění a podnikatelské úvěry. Přidejte se k nám a podílejte se na rozvoji integračních technologií (SOA, microservices) a rozvoji BPM řešení bankovních procesů (Camunda)!

POPIS POZICE

  • Aktivní podílení se na návrhu a vývoji bankovních systémů a aplikací
  • Utváření architektury a vývoj nového CRM systému banky
  • Vývoj dalších klíčových systémů banky (pobočkový systém, systém pro žádosti o spotřebitelské úvěry / hypotéky a další)
  • Zlepšování CI/CD a release procesů našich aplikací
  • Komunikace s ostatními odděleními (Business Owner, Testing, IT Operations či samotní uživatelé)

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vzdělání technického směru
  • 2-3 roky zkušeností s programováním (JAVA)
  • Praktické zkušenosti s Maven, Eclipse/IdeaJ
  • Praktické zkušenosti se systémem správy Git

Výhodou:

  • Práce s Atlassian Jira, Stash a Confluence
  • Spring, SpringBoot
  • OpenText Documentum
  • Oracle DB
  • Zkušenost s messagingovou technologií

NABÍZÍME

  • Možnost podílet se na rozvoji integrace, BPM a DMS
  • Zajímavou a především různorodou práci v prostředí moderní banky a především v přátelském kolektivu
  • Prohloubení technických znalostí zajímavých technologií
  • Výrazný prostor prosadit své nápady a vize
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Více než 30 dní volna: 25 dní dovolené, 3 Sick days + volno na vánoční nákupy
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Širokou nabídku benefitů v naší Cafeterii
  • Podporu aktivního životního stylu (MultiSport karty)
  • Zvýhodněné bankovní produkty

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

  • Místo výkonu práce Praha 8 – Karlín
  • Nástup možný dohodou

Pokud ve Vás tato pozice vzbudila zájem, neváhejte a zašlete mi Váš aktualizovaný životopis na e-mail: lukas.michalek@experis.cz.

Těším se na spolupráci!

KONTAKT

Lukáš Michálek
lukas.michalek@experis.cz
+420 731 442 031